Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pierwszą imprezą rowerową zorganizowaną przez prezesa PTTK Zbigniewa Domańskiego w 2021 roku był "Noworoczny rajd rowerowy", który zakończył się pieczeniem kiełbasek na terenie "Zielonej klasy" w Nadleśnictwie w Miradzu   fot. Magdalena Lachowicz

W tym trudnym pandemicznym czasie zarząd PTTK zorganizował 36 imprez turystycznych, krajoznawczych i kulturalnych.

Zarząd Oddziału PTTK w Strzelnie z prezesem Zbigniewem Domańskim podsumował miniony rok. Pomimo pandemii koronawirusa i wprowadzanych obostrzeń udało się zrealizować wiele inicjatyw. Jedyną bolączką okazała się niemożliwość zorganizowania zaplanowanych wcześniej interesujących prelekcji, w których uczestniczyło w minionych latach sporo zainteresowanych.

Jednakże w tym trudnym czasie zarząd PTTK zorganizował 36 imprez turystycznych, krajoznawczych i kulturalnych, w których wzięło udział 1.150 osób (w ubiegłym roku było 2.500 osób). Odbyło się 18 rajdów rowerowych, w tym pielgrzymka rowerowa do Częstochowy, w których uczestniczyło 510 cyklistów. Zorganizowano 3 wycieczki krajoznawcze, w których uczestniczyło 155 osób, 12 prelekcji i spotkań przy kawie, w których uczestniczyło 395 osób. Chętni uczestniczyli też w dwóch wyjazdowych koncertach (90 osób) oraz zorganizowano jedną biesiadę turystyczną, w której uczestniczyło 70 osób.

Magdalena Lachowicz, 7 I 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.