Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prezes stowarzyszenia "Niebieskie Serducho" Grażyna Rosłaniec fot. Damian Stawski

Niebieskie Serducho ogłasza konkurs fotograficzny "Moja Zima" dla podopiecznych Niebieskiego Serducha i osób w spektrum autyzmu z terenu powiatu mogileńskiego.

Jeden uczestnik może przysłać jedno zdjęcie dotyczące zimowej scenerii lub tego, co mu się z zimą kojarzy. Jury w składzie: wicestarosta Marian Mikołajczak, dyrektor MDK Jan Szymański, Karolina Kicińska oraz Michalina i Krzysztof Walczak z firmy "Focus" z Mogilna wybiorą najlepsze fotografie w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży do lat 16 i młodzieży i dorosłych powyżej 16 lat.

Fotografie przyjmowane są od dzisiaj do 23 stycznia do godziny 23.59 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcia muszą spełniać następujące wymagania: rozmiar zdjęcia od 500 kb do 10 MB oraz min. 800x600 pikseli do max. 1600x1200 pixeli, dopuszczalny format pliku - JPG, PNG.

Przesyłając zdjęcie trzeba w treści e-maila podać imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy, imię i nazwisko opiekuna (w przypadku uczestników małoletnich i bez pełnej zdolności do czynności prawnych, oświadczenie rodzica/opiekuna dotyczące przetwarzania danych osobowych (dostępne na stronie FB Niebieskiego Serducha).

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501-148-016.

Damian Stawski, 17 I 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.