Prezes stowarzyszenia "Niebieskie Serducho" Grażyna Rosłaniec fot. Damian Stawski

Niebieskie Serducho ogłasza konkurs fotograficzny "Moja Zima" dla podopiecznych Niebieskiego Serducha i osób w spektrum autyzmu z terenu powiatu mogileńskiego.

Jeden uczestnik może przysłać jedno zdjęcie dotyczące zimowej scenerii lub tego, co mu się z zimą kojarzy. Jury w składzie: wicestarosta Marian Mikołajczak, dyrektor MDK Jan Szymański, Karolina Kicińska oraz Michalina i Krzysztof Walczak z firmy "Focus" z Mogilna wybiorą najlepsze fotografie w dwóch kategoriach: dzieci i młodzieży do lat 16 i młodzieży i dorosłych powyżej 16 lat.

Fotografie przyjmowane są od dzisiaj do 23 stycznia do godziny 23.59 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcia muszą spełniać następujące wymagania: rozmiar zdjęcia od 500 kb do 10 MB oraz min. 800x600 pikseli do max. 1600x1200 pixeli, dopuszczalny format pliku - JPG, PNG.

Przesyłając zdjęcie trzeba w treści e-maila podać imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy, imię i nazwisko opiekuna (w przypadku uczestników małoletnich i bez pełnej zdolności do czynności prawnych, oświadczenie rodzica/opiekuna dotyczące przetwarzania danych osobowych (dostępne na stronie FB Niebieskiego Serducha).

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501-148-016.

Damian Stawski, 17 I 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.