Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Damian Stawski

31 stycznia w hali sportowej w Dąbrowie odbył się finał WOŚP w gminie Dąbrowa. Łącznie tego dnia pieniądze zbierało 17 kwestujących.

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa impreza miała dość skromny charakter. Organizatorzy musieli zrezygnować z atrakcji, których w Dąbrowie podczas poprzednich finałów nie brakowało. W hali odbył się kiermasz drobiazgów, podczas którego na halę wpuszczano maksymalnie po 5 osób. O 17.00 odbywały się licytacje przedmiotów przez obecnych w hali oraz online. Najdrożej wylicytowanym przedmiotem było srebrne serduszko WOŚP ufundowane przez stowarzyszenie Młode Dęby, którego szefową jest Agnieszka Ziółkowska. Serce zostało wylicytowane za 900 zł. Szefową sztabu WOŚP w gminie Dąbrowa była Aneta Figiel.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 31 I 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.