Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. za plakatem GOKiR Jeziora Wielkie

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich na najbliższy piątek (5 lutego) przygotował zimową zabawę dla chętnych rodzin z terenu gminy pn. Śnieżne budowle.

Do udziału w zabawie, której celem jest spędzenie czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym zaproszone zostały rodziny z dziećmi z terenu gminy. Zadanie uczestników polegać będzie na wspólnym wykonaniu ze śniegu dowolnej budowli. Zgłoszenie należy przesłać do GOKiR w wiadomości Messenger do 12.00 5 lutego, podając imiona i nazwisko rodziny oraz dokładny adres. Pierwsze 20 zgłoszeń zostanie zakwalifikowanych do konkursu. 6 lutego komisja odwiedzi zakwalifikowane do konkursu rodziny, aby obejrzeć i sfotografować prace wykonane przez rodziny. Wyniki zostaną opublikowane na facebookowym profilu GOKiR 8 lutego.
Jak poinformował nas instruktor Patryk Gospodarczyk, oceniane będą kreatywność, misterność wykonania i wrażenia ogólne. W konkursie wyłonione zostaną trzy miejsca, które otrzymają atrakcyjne rodzinne nagrody.
W przypadku nagłej zmiany pogody GOKiR zastrzega sobie prawo odwołania konkursu.

Paweł Lachowicz, 4 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.