Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie promujące wydaną książkę prowadzili dyrektor Domu Kultury Paweł Gębala i autor książki Rafał Budny fot. Paweł Lachowicz

Rozrywki i przyjemności - Sześćdziesiąt lat Domu Kultury w Strzelnie, to jedna z książek, którą Dom Kultury w Strzelnie wydaje w ramach projektu Promocja muzycznych tradycji Strzelna i okolic poprzez zakup wyposażenia do prowadzenia edukacji muzycznej, organizację dwóch imprez muzycznych, dwóch imprez promujących wydane książki oraz wydanie dwóch książek.

W czwartek, 11 marca w Domu Kultury w Strzelnie odbyły się dwa spotkania promujące książkę autorstwa Rafała Budnego. Książka skupia się na najciekawszych momentach sześćdziesięcioletniej działalności strzeleńskiego Domu Kultury. Zawiera ona w sobie wspomnienia osób aktywnie zaangażowanych w pracę oraz opisy organizowanych przez Dom Kultury imprez. Młodsi uczestnicy strzeleńskiego życia kulturalnego również znajdą coś dla siebie, ponieważ książka opisuje także obecne działania ośrodka kultury.

Wśród uczestników spotkań rozdysponowana została określona pula darmowych egzemplarzy książek. Realizacja projektu nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, które na terenie Powiatu Mogileńskiego realizuje Lokalną Strategię Rozwoju i odpowiada za wydatkowanie na naszym terenie środków finansowych w postaci grantów.

Spotkania odbyły się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a liczba uczestników była ograniczona.

Szerzej w papierowym oraz elektronicznym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 18 marca.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 12 III 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.