Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na zdjęciu przyrodnicza perełka miasta - Jezioro Mogileńskie fot. Justyna Kulpińska

Konkurs pod hasłem „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”, ogłoszony przez wojewodę kujawsko-pomorskiego, skierowany jest do miłośników przyrody i fotografii. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w profesjonalnym albumie.

Prace fotograficzne (wykonane techniką cyfrową), które w atrakcyjny i oryginalny sposób uchwycą niepowtarzalność i piękno natury oraz krajobrazu regionu, należy przesyłać do 5 maja br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kapituła konkursowa wyłoni spośród nich aż 220 prac, a te wraz z nazwiskami laureatów znajdą się finalnie w publikacjach wojewody Mikołaj Bogdanowicza. - Ten album promuje nasz region na całym świecie. Wręczany jest gościom, w tym dyplomatom odwiedzającym województwo. To doskonała ilustracja piękna przyrody w Kujawsko-Pomorskiem. Zachęcam wszystkich miłośników przyrody i fotografii do nadsyłania zdjęć – podkreślał wojewoda. Zwycięscy otrzymają też cenne nagrody rzeczowe.

Regulamin oraz formularz konkursowy dostępne są na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/konkursy-wojewody.

Dofinansowanie projektu wspiera Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Justyna Kulpińska, 30 III 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.