Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie odbędzie się w sali MDK przy ul. Rynek 10 (wejście od strony budynku policji) fot. Marek Holak

Mogileński Dom Kultury organizuje we wtorek, 8 maja o 18.30 w sali widowiskowej przy ul. Rynek 10 spotkanie autorskie Gruzja i Ja - z fotografem National Georgraphic o swoim kraju z Georgem Darchiashvili.

George Darchiashvili urodził się w Gruzji, w dzieciństwie dużo przebywał w Ameryce, gdzie ukończył liceum. Edukację kontynuował w swoim rodzinnym kraju na kierunku historia, teoria i konserwacja rysunków monumentalnych, następnie studia magisterskie na kierunku intermedia. W Polsce ukończył drugie studia magisterskie na kierunku fotografia. Potem wyjechał do Gruzji i tam rozpoczął pracę wykładowcy na Uniwersytecie Artystycznym w Tbilisi. Dostał propozycję pracy w National Geographic, gdzie pracował 2 lata na stanowisku Zastępca Dyrektora Artystycznego. Jest autorem zdjęć do książki Katarzyny Pakosińskiej Samaradiso.

Marek Holak, 7 V 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.