Spotkanie odbędzie się w sali MDK przy ul. Rynek 10 (wejście od strony budynku policji) fot. Marek Holak

Mogileński Dom Kultury organizuje we wtorek, 8 maja o 18.30 w sali widowiskowej przy ul. Rynek 10 spotkanie autorskie Gruzja i Ja - z fotografem National Georgraphic o swoim kraju z Georgem Darchiashvili.

George Darchiashvili urodził się w Gruzji, w dzieciństwie dużo przebywał w Ameryce, gdzie ukończył liceum. Edukację kontynuował w swoim rodzinnym kraju na kierunku historia, teoria i konserwacja rysunków monumentalnych, następnie studia magisterskie na kierunku intermedia. W Polsce ukończył drugie studia magisterskie na kierunku fotografia. Potem wyjechał do Gruzji i tam rozpoczął pracę wykładowcy na Uniwersytecie Artystycznym w Tbilisi. Dostał propozycję pracy w National Geographic, gdzie pracował 2 lata na stanowisku Zastępca Dyrektora Artystycznego. Jest autorem zdjęć do książki Katarzyny Pakosińskiej Samaradiso.

Marek Holak, 7 V 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.