Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

 Krótki wykład w ZPS Szerzawy wygłosił gość specjalny, Wawrzyniec Wierzejewski - prezes Oddziału Wielkopolskiego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego fot. Damian Stawski

Na konkurs wpłynęły 82 prace ze szkół podstawowych i gimnazjów.

16 maja w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach podsumowano międzyszkolny konkurs plastyczny Powstanie wielkopolskie w oczach młodego pokolenia, którego organizatorem była Komenda Hufca ZHP w Mogilnie oraz Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach. Prace oceniało jury w składzie: Sylwia Stręk - plastyk w Mogileńskim Domu Kultury, hm. Barbara Bultrowicz - komendantka Hufca ZHP w Mogilnie, hm. Kazimiera Rosińska - członek Komendy Hufca ZHP w Mogilnie, Marek Modrzejewski - dyrektor ZPS w Szerzawach i Katarzyna Holak - nauczyciel plastyki w ZPS w Szerzawach.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 24 maja.

Damian Stawski, 18 V 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.