W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Treningi na boisku treningowym w Mogilnie odbywały się w bardzo dobrej atmosferze fot. Damian Stawski

Juniorzy starsi Kotwicy Kórnik na obozie piłkarskim w Mogilnie przebywać będą do 7 sierpnia.

Od 1 lipca juniorzy starsi Kotwicy Kórnik przebywają na obozie piłkarskim w Mogilnie. 19 zawodników trenuje głównie na płycie boiska treningowego pod okiem trenera Krzysztofa Korka, a towarzyszy im również prezes Kotwicy Andrzej Giczela. Młodzi piłkarze na obozie przebywać będą do wtorku, 7 sierpnia. Oprócz boiska treningowego mają do dyspozycji m.in. basen, odnowę biologiczną, siłownię, a także kręgielnie. Kompleksem sportowym w Mogilnie zachwycony był prezes klubu.

- Fajne obiekty, wrażenia z pobytu tutaj są niesamowite. Nie tylko obiekty, ale także opieka jaką nad nami sprawują pewne osoby też jest na wysokim poziomie. Pani Marzenka zapewniła nam super wyżywienie, bardzo dobry kontakt mamy także z panią Pauliną i z panem dyrektorem. Gdy zobaczyłem halę sportową w Mogilnie pomyślałem, że jest nowa, a okazało się, że ma 6 lat. Widać, że ludzie bardzo dbają o te obiekty. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni - mówił reporterowi Pałuk 3 sierpnia prezes Kotwicy.

Damian Stawski, 5 VIII 2018

Promile - DK