W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Obrońca Legii Strzelce Dariusz Burzyński w pościgu za Dawidem Błażejewskim z Promienia Szczepanowo fot. Damian Stawski

Promień Szczepanowo golem w samej końcówce zapewnił sobie awans do I rundy Pucharu Polski.

4 sierpnia w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu KP ZPN Promień Szczepanowo na własnym boisku podejmował drużynę Legii Strzelce. Od początku mecz był niezwykle wyrównany, a u Legii można było zauważyć bardzo niepewną grę, szczególnie w formacji ofensywnej. Już w 23 min Promieniowi udało się tą defensywę po raz pierwszy wymanewrować. W pole karne Legii na pełnej szybkości wbiegł Dawid Błażejewski i został sfaulowany przez Mariana Meszyńskiego, a sędzia bez wahania podyktował jedenastkę. Chwilę później pewnie na gola zamienił ją Kamil Reinke. Tuż przed przerwą bramkę wyrównującą dla Legii zdobył Mateusz Wawer.

Po przerwie dalej nie można było wskazać faworyta tego spotkania, trwała wymiana ciosów. Gdy wydawało się, że do rozstrzygnięcia losów spotkania będzie potrzebna dogrywka, wtedy na strzał zza pola karnego zdecydował się Dawid Błażejewski i pokonał bramkarza Legii Strzelce Mikołaja Szatkowskiego. Dwie minuty później sędzia zakończył spotkanie i z awansu cieszyli się piłkarze Promienia.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 5 VIII 2018

Naprawdę - DK