Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Krzysztof Kowalski wrócił do gry w piłkę i w sparingu zdobył 2 gole fot. Damian Stawski

W sparingu rozgrywanym w Gębicach Pogoń II Mogilno uległa gospodarzom 7:1.

5 sierpnia w meczu sparingowym występująca w klasie A Noteć Gębice podejmowała Pogoń II Mogilno, którą prowadzi nowy trener Tomasz Gorgoń. Noteć już do przerwy prowadziła 3:0 po golach Krzysztofa Kowalskiego, Marcina Jankowiaka i Krystian Kryszaka. Żadnych szans przy wszystkich trafieniach nie miał nowy bramkarz rezerw Maciej Lewandowski, który kilkukrotnie ratował swój zespół przed stratą bramek. Głównym kluczem do wygranej okazały się prostopadłe podania z środka pola, z którymi piłkarze rezerw wyraźnie sobie nie radzili. Jedynym mocnym punktem - jeżeli chodzi o obronę - wydawał się Paweł Kasprowicz. Jeżeli Pogoń II Mogilno chce myśleć o zawojowaniu klasy B w przyszłym sezonie, musi pomyśleć o wzmocnieniu drużyny drugim, pewnym stoperem. W drugiej połowie spotkania Noteć dołożyła jeszcze 4 trafienia, a strzelali Krzysztof Kowalski, Piotr Pacia, Wiktor Owsiński, a jedno trafienie było samobójczym. Rezerwy po przerwie odpowiedziały jednym trafieniem Mateusza Jankowskiego, byłego gracza IV-ligowej Pogoni Mogilno.