Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na drogach

Wszystko przez prace budowlane na terenie byłego ogródka jordanowskiego w Mogilnie, gdzie powstaje park handlowy. Mogą one potrwać do kilku miesięcy.

6 kwietnia grupa mieszkańców związana z komitetem StrzelnoOnline zorganizowała w Strzelnie pokojową demonstrację  w obronie skweru, który w przypadku realizacji budowy rond w mieście zostanie zlikwidowany.

W sobotę, 10 listopada przy hali sportowej zawiązany tuż po wyborach samorządowych Komitet Społeczny Walka o obwodnicę zbierał podpisy mieszkańców miasta i wszystkich chętnych pod petycją do marszałka województwa kujawsko-pomorskiego o budowę obwodnicy miasta.

Przez tydzień ruch przy zjeździe i wjeździe na wiadukt kolejowy będzie odbywał się wahadłowo - kierują nim pracownicy firmy wykonującej inwestycję. Dla kierowców od strony ul. Konopnickiej, 11 listopada i przyległych uliczek zorganizowany został objazd.

Na drogach gminy Orchowo statystycznie dochodzi do jednego wypadku na pół roku.

Jazda rowerem po chodniku lub po przejściach dla pieszych zagrożona jest karą grzywny w wysokości 100 zł.

Radna Iwona Golis apeluje także o częstsze kontrole policji w tym miejscu, którą można co prawda spotkać spotkać często, ale kilkaset metrów dalej przy stacji Orlenu.

Kolejne rondo, które powstanie przy zbiegu ulic Hallera i Ogrodowa przyjmie za patrona drugie miasto partnerskie - ukraińskie Brody.

Pas ruchu zostanie poszerzony o 1 metr, będzie to duże udogodnienie szczególnie dla samochodów ciężarowych.

Taką sytuację zastał w ostatnich tygodniach pracownik kolportażu w Pałukach. PKP Polskie Linie Kolejowe tłumaczyły, że w tamtym czasie odbywały się prace na torach. Przed przejazdem w Wiecanowie miały zostać usadowione znaki "awaria rogatek" i "stop". Pociągi miały jechać 20 km/h. Krzysztof Florczak był jednak świadkiem czegoś zupełnie innego.

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.