Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Radna zwraca się do starosty powiatowego, by właśnie w tym miejscu drogi powiatowej w Stawiskach umieścić barierki odgradzające pieszych od ulicy fot. Marek Holak

Radna Iwona Golis apeluje także o częstsze kontrole policji w tym miejscu, którą można co prawda spotkać spotkać często, ale kilkaset metrów dalej przy stacji Orlenu.

Radna ze Stawisk Iwona Golis przypomniała na czerwcowej sesji Rady Miejskiej Mogilna o kolejnej kolizji samochodowej w Stawiskach. Tym razem samochód uderzył w płot, jadąc od strony Mogilno zbyt ostro wszedł w zakręt.

Dokładnie w tym samym miejscu w nie tak odległej przeszłości dochodziło do uderzania samochodów w płot. Zmniejszenie tam prędkości do 40 km/h jak widać nic nie dało. Tym razem siatka ogrodzenia także została pognieciona i zniszczona. Na szczęście nie było pieszych na chodniku i nikomu nic się nie stało. - Dobrze, że nie było ofiary śmiertelnej. Na prośbę mieszkańców staram się zapobiec powtarzaniu takich sytuacji - mówiła radna Golis. - Mam prośbę o ustawienie w tym newralgicznym punkcie gdzie jest chodnik barierek ochronnych, tak, żeby pieszym się nic nie stało - apelowała.

Miała również prośbę do komendanta KPP o częstsze kontrole w tym miejscu. - Nie mają stać bez przerwy - mówiła. Zwróciła jednak uwagę, że policjanci stoją na wysokości stacji paliw Orlenu a niebezpieczny punkt jest kilkaset metrów dalej w Stawiskach.

Marek Holak, 6 VII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.