W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Punkt o godzinie 11.00 w poniedziałek 30 lipca zamknięty został dla ruchu ulicznego odcinek ul. Ogrodowej. Pracownicy firmy Inter-Mal Grzegorza Januchowskiego i spółki gminnej MPGK ustawili znaki drogowe oraz ogrodzili teren wykonywanej inwestycji. fot. Marek Holak

Od 11.00 w poniedziałek 30 lipca z powodu budowy ciepłociągu zamknięta została dla ruchu ulicznego ul. Ogrodowa, na odcinku od ul. Hallera do ul. Piłsudskiego.

ZAMKNIĘTA CZĘŚĆ ULICY

Samochody jadące w Mogilnie ul. Hallera od strony wiaduktu, ul. Dworcowej i ul. Kościuszki nie mogą teraz skręcić w ul. Ogrodową. Mogą jechać tylko ul. Hallera w kierunku centrum miasta, bądź skręcić w lewo na parking do marketu Biedronka lub zawrócić na wiadukt, ul. Kościuszki lub ul. Dworcową.

Kierowcy jadący od strony centrum miasta nie mogą skręcić w prawo w ul. Ogrodową, muszą jechać prosto w kierunku wiaduktu, ul. Kościuszki lub ul. Dworcowej.

Do siedziby Starostwa Powiatowego przy ul. Ogrodowej a także do domostw na ul. Ogrodowej lub na targ przy ul. Kasprowicza można się teraz dostać tylko od strony parkingu Biedronki, od ul. Piłsudskiego, od ul. Jana Pawła II i od strony ul. 900-lecia i Kasprowicza.

Wszystko przez I etap budowy ciepłociągu na odcinku od ul. Hallera ul. Ogrodową i ul. Piłsudskiego aż do bramy wjazdowej na teren Szkoły Podstawowej nr 3. Na razie jednak przejazd ul. Piłsudskiego i w prawo w ul. Ogrodową jest drożny. Tak samo wyjazd od strony ul. Ogrodowej z lewo ul. Piłsudskiego jest drożny dla samochodów. W kolejnym etapie ciepłociąg budowany będzie na odcinku od ul. Ogrodowej do bramy wjazdowej na teren SP 3. Prace te w sumie potrwają miesiąc. Potem budowa ciepłociągu pobiegnie przez teren przyległy do SP 3 i dalej do ul. Jana Pawła II - nie będzie już stanowiła kolizji dla ruchu drogowego.

PARKING

Przy ul. Ogrodowej znajduje się także duży miejski parking. Do tej pory wjazd i wyjazd z tego parkingu znajdował się od strony ul. Ogrodowej. Teraz ze względu na prace ziemne jest to niemożliwe.

Obecnie wjazd i wyjazd na parking znajduje się od strony ul. Hallera. Wjechać na parking można jednak tylko jadąc z kierunku miasta. Wyjeżdżając z parkingu można skręcić tylko w prawo w kierunku wiaduktu i Biedronki.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 2 sierpnia.

Marek Holak, 30 VII 2018

Rolniku - DK