Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zasady bezpiecznego przechodzenia przez przejście omówił st. asp. Tomasz Bartecki. W towarzystwie jednego z uczniów - Olka i zastępcy burmistrza Jarosław Ciesielskiego wspólnie opuszczają przejście. fot. Damian Stawski

W związku z otwarciem bezpiecznego przejścia dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Mogilnie dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 została przeprowadzona pogadanka na temat zachowania na oznakowanym przejściu.

8 stycznia nastąpiło oficjalne otwarcie bezpiecznego przejścia dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Mogilnie. Specjalnie oznakowane i doświatlone przejście było doskonałą okazją do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych dla uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie. Oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki omówił z dziećmi jak prawidłowo powinny się zachować na oznakowanym przejściu dla pieszych.
Oprócz dzieci i policjantów KPP w Mogilnie w zajęciach udział wzięli ich wychowawcy, dyrektor szkoły Marzena Giemza, z kolei z ramienia ratusza pojawił się zastępca burmistrza Mogilna Jarosław Ciesielski i nadzorująca tę inwestycję dyrektor wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Lokalnego Kinga Kasztarynda.

Damian Stawski, 8 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.