Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Jednostka otrzymała wóz strażacki, który wcześniej był na stanie strażaków z OSP Niestronno.

Samochód strażacki jednostki OSP Kołodziejewo poświęcili księża Zenon Rutkowski, Mirosław Kaczmarek oraz Adam Walendowski.

W konkursie "Policjant, który mi pomógł" pod uwagę bierze się przede wszystkim zaangażowanie policjantów w środowiskach lokalnych przy przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz zaangażowanie w pomoc osobom doznającym przemocy.

W trakcie godzinnej prelekcji najmłodsi dowiedzieli się, jak zachować się w kontakcie z obcymi, których można spotkać w różnych miejscach i sytuacjach.

Mężczyzna poszukiwany był od dwóch miesięcy.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 4 marca o 1.40 na zakręcie drogi krajowej nr 15 w Kwieciszewie (gm. Mogilno).

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie, funkcjonariusze Posterunku Policji w Orchowie przy współpracy z Komendą Powiatowej Policji w Słupcy 12 lutego zorganizowali spotkanie z członkami orchowskiego Klubu Seniora Złota Jesień. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa osób starszych.

Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński zwraca się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc dla rodzin szczególnie dotkniętych skutkami pożaru, do którego doszło 23 stycznia przy ul. Rynek w Strzelnie.

17 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem kamienicy przy rynku w Strzelnie. Lokatorzy kamienicy ewakuowali się sami.

Na ul. Padniewskiej w Mogilnie zginął 87-letni Mieczysław Cz., legenda Pogoni Mogilno.

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.