Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Handel coraz częściej przenosi się do internetu, a my chętnie korzystamy z tej formy zakupów. Trzeba pamiętać, że możemy tam natknąć się na oszusta, który sprzeda nam nieistniejący towar lub sklep funkcjonujący tylko wirtualnie. Mogileńscy policjanci w ostatnim tygodniu odnotowali dwa oszustwa dokonane metodą na Blika, a tylko w drugim półroczu 2020 roku jedenaście wyłudzeń podczas zakupów online.

Kuratorium Oświaty odpowiedziało dyrektorowi Grzechowskiemu, że nauczyciel Rafał W. nie miał świadomości tego, że otwiera treści pornograficzne uczniom, poza tym postępowanie wyjaśniające w tej sprawie przeprowadził już sam dyrektor. Nauczyciel przeprosił uczniów za zaistniałą sytuację, od 1 września wrócił do pracy i nadal jest wychowawcą III klasy technikum.

4 grudnia nad ranem ok. 3.20 strażacy skierowani zostali do pożaru w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie).

Jak na razie nie udało się ustalić sprawców dwóch oszustw matrymonialnych, dokonanych na mieszkankach gminy Trzemeszno za pośrednictwem internetu.

Oszuści działający metodą na tzw. wnuczka cały czas dają o sobie znać. Mogileńska policja odnotowała w tym roku kilkanaście takich przypadków. Ofiarą padają zazwyczaj osoby starsze. Policja apeluje, byśmy ostrzegali naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów.

11 listopada w Racichach (gm. Kruszwica) samochód osobowy uderzył w drzewo. 41-letni kierowca z powiatu mogileńskiego zginął na miejscu.

11 listopada od ciosów zadanych nożem zginęła 28-letnia mieszkanka gminy Strzelno.

W wyniku potrącenia 59-letnia kobieta doznała poważnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło 6 listopada na drodze powiatowej w Chabsku.

4 listopada w Przyjezierzu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.