W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Paliło się poddasze domu zamieszkiwanego przez 8-osobową rodzinę.

30 października Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Starostwo miało zlecić jednej z firm zasypanie zbiorników z ciekłymi chemikaliami na polu Pawła Mikołajczyka z Wszednia, bez jego zgody. Wcześniej chemikalia te znajdowały się w dziurach wyłożonych folią, którą ściągnięto. Mieszkańcom Wszednia grozi kolejna katastrofa ekologiczna. Starosta Tomasz Barczak był dziś przesłuchiwany przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a sprawa będzie badana pod kątem przestępstwa gospodarczego.

Telefony to nazwa ogólnopolskiej akcji, która 18 września przeprowadzona została m.in. na ulicach Mogilna.

W Żabienku (gm. Mogilno) na drodze gruntowej pokrytej żwirem i kamieniami auto uderzyło w drzewo.

10 września od 5.00 do 8.00 w Dąbrowie i Mokrem, a od 18.00 do 21.00 w Marcinkowie i Stawiskach przeprowadzone zostały działania pod nazwą "Trzeźwy kierujący".

Sprawcy weszli do lokalu od frontowej części przez uchylone okno.

"Mój partner uskarża się na silne bóle w klatce piersiowej, pomóżcie" - z takimi słowami zwróciła się do pełniących służbę policjantów 34-letnia mieszkanka Strzelna podjeżdżając samochodem do radiowozu.

Na drogach powiatu mogileńskiego prowadzone były działania pod hasłem "Pieszy".

Podczas szesnastogodzinnej akcji funkcjonariusze zwracali uwagę m.in. na zachowanie się pieszych, rowerzystów oraz kierujących pojazdami, poruszającymi się po ulicach powiatu.

Naprawdę - DK