Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Na ul. Padniewskiej w Mogilnie zginął 87-letni Mieczysław Cz., legenda Pogoni Mogilno.

Jak co roku w okresie zimowych ferii policjanci przystąpili do działań, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży - w tym również wyjeżdżającym na wypoczynek.

Na terenie gminy Trzemeszno trwają poszukiwania 85-letniego mieszkańca Trzemeszna Jana Kwaśniewskiego.

Paliło się poddasze domu zamieszkiwanego przez 8-osobową rodzinę.

30 października Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Starostwo miało zlecić jednej z firm zasypanie zbiorników z ciekłymi chemikaliami na polu Pawła Mikołajczyka z Wszednia, bez jego zgody. Wcześniej chemikalia te znajdowały się w dziurach wyłożonych folią, którą ściągnięto. Mieszkańcom Wszednia grozi kolejna katastrofa ekologiczna. Starosta Tomasz Barczak był dziś przesłuchiwany przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a sprawa będzie badana pod kątem przestępstwa gospodarczego.

Telefony to nazwa ogólnopolskiej akcji, która 18 września przeprowadzona została m.in. na ulicach Mogilna.

W Żabienku (gm. Mogilno) na drodze gruntowej pokrytej żwirem i kamieniami auto uderzyło w drzewo.

10 września od 5.00 do 8.00 w Dąbrowie i Mokrem, a od 18.00 do 21.00 w Marcinkowie i Stawiskach przeprowadzone zostały działania pod nazwą "Trzeźwy kierujący".

Sprawcy weszli do lokalu od frontowej części przez uchylone okno.

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.