Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Do wielkiego pożaru na nadgoplańskim Półwyspie Potrzymiech doszło wieczorem w sobotę, 21 marca. Strażacy przez blisko 4 godziny zmagali się z opanowaniem i ugaszeniem żywiołu.

Dzięki interwencji motorowerzysty, który usłyszał skomplenie i powiadomił miejskich strażników - zwierzę znalazło bezpieczne schronienie.

Sprawca najpierw przejął konto na FB koleżanki 34-letniej mieszkanki Mogilna. Później wysłał prośbę o pożyczenie pieniędzy.

34-letni Jakub P. jadąc w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.

Co ważne, ogólnopolski numer alarmowy - 112 pozostaje bez zmian. Policja daje wszystkim 6 miesięcy na spokojne oswojenie się ze zmianami.

 

Uwaga! Ważne dla osób, które chcą złożyć skargę lub wniosek, powiadomić o zdarzeniu, przestępstwie oraz dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w policji.

6 marca na drodze krajowej nr 62 w Strzelnie kierujący osobowym audi uderzył w drzewo.

35-latek z pow. słupeckiego, dostał się do środka po wybiciu szyby w sklepowych drzwiach wejściowych.

Na szczęście jeden z domowników zorientował się, że dzieje się coś złego i zadzwonił po pomoc.

14 lutego w Walentynki podczas lekcji jednej z klas Technikum Informatycznego w Zespole Szkół w Mogilnie miała miejsce sytuacja, kiedy to na tablicy z rzutnika, który był podłączony do komputera nauczyciela informatyki Rafała W. wyświetliła się treść strony pornograficznej. Nauczyciel miał ją przeglądać.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.