Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Od 15.30 do 17.30 trwała w Mogilnie akcja policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, służb kolejowych na kolejowym wiadukcie.

Podczas nocnej nawałnicy na dach kościoła spadło drzewo. Dach świątyni został uszkodzony w części nad prezbiterium i zakrystią.

W Trzemesznie zapalił się opał w budynku przy pl. św. Wojciecha, nikt nie został poszkodowany.

Po kilkunastu minutach policjanci zatrzymali sprawców w centrum Mogilna.

Zakup możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego.

Do 82-letniej mieszkanki Mogilna zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta. Poinformował, że prowadzi śledztwo dotyczące oszustw bankowych i polecił wpłatę jej oszczędności na nowe konto.

Podejrzenia pracowników Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami potwierdziły się. Sprawca zanim wrzucił zwłoki do zbiornika retencyjnego, zadał psom kilka ciosów. Niestety, nie udało się ustalić, kto się tego dopuścił.

Badanie krwi wykazało, że wbrew wcześniejszym informacjom mogileńskiej policji, kierowca Mikołaj Sobecki nie prowadził mercedesa pod wpływem afetaminy. Decyzją sądu zostało mu także zwrócone prawo jazdy.

28 sierpnia o 19.25 na drodze krajowej nr 25 we Wronowych (gm. Strzelno) policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa A160.

18-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego miał rany cięte głowy. Odmówił opatrzenia go przez ratowników medycznych, ubliżając im przy tym i znieważając.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.