Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

W zdarzeniu brali udział kierujący: mercedesem, oplem astra i vw golfem.

Pieniądze czekają do odbioru w mogileńskim ratuszu. Osoba, która je utraciła proszona jest o kontakt z komendantem Mirosławem Kussem. 

Jej samochód został zatrzymany przez policjantów z poznańskiej grupy Speed.

Po raz drugi prowadzone były poszukiwania ciekawych znalezisk historycznych.

Do kolizji z udziałem dwóch aut osobowych doszło w czwartek, 15 kwietnia w miejscowości Bystrzyca (gm. Mogilno).

Ministerstwo Finansów ostrzega za pośrednictwem Urzędu Skarbowego w Mogilnie przed nieprawdziwymi wiadomościami tekstowymi, poprzez które oszuści wzywają odbiorców do zapłacenia mandatu karnego.

10 kwietnia na terenie powiatu mogileńskiego mundurowi zatrzymali trzech pijanych kierowców, którzy pomimo spożycia alkoholu zdecydowali się wsiąść za kółko.

32-latka z Mogilna została oszukana za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych. Do tej pory nie otrzymała zamówionej odzieży, a kontakt ze sprzedającym urwał się.

Zagrożenie zostało szybko zażegnane, do zdarzenia doszło wskutek niesprawności pojazdu.

Strażacy z KP PSP Mogilno zostali skierowani do udzielenia pomocy mężczyźnie, który zasłabł przy przejściu przez tory kolejowe z ul. Hallera na ul. Padniewską.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.