Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kierowca peugeota jadąc od strony centrum miasta uderzył kobietę prawą stroną samochodu, gdy znajdowała się jeszcze na przejściu dla pieszych fot. arch. KPP Mogilno

W związku z rażącym naruszeniem zasad ruchu drogowego, funkcjonariusze zatrzymali 51-letniemu kierowcy z Mogilna prawo jazdy.

Do wypadku doszło w nocy 3 sierpnia o 00.25 na placu Wolności w Mogilnie. 32-letnia mieszkanka Mogilna została potrącona na przejściu dla pieszych tuż przy głównym skrzyżowaniu w centrum miasta przez kierowcę peugeota 106. Kobieta doznała wielu obrażeń ciała m.in.: głowy, kręgosłupa, kończyn. Samochodem kierował 51-latek z Mogilna.

Jak mówi sierż. szt. Magdalena Pollak z mogileńskiej komendy powiatowej policji, okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 9 sierpnia.

Joanna Świetnicka, 3 VIII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.