Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pomimo, że na plaży znajduje się tablica ostrzegawcza letnicy nie zważają na nią i korzystają z kąpieli w miejscu niedozwolonym fot. Paweł Lachowicz

W niedzielne popołudnie, ok. 15.30 na plaży głównej w Przyjezierzu utonął młody mężczyzna. Akcja poszukiwawcza trwała do 20:05.

Chłopak wszedł do wody na niewyznaczonej części kąpieliska i w pewnej chwili zniknął pod wodą. Mimo szybkiej reakcji części osób przebywających na plaży mężczyzny nie udało się odnaleźć. Do chwili obecnej trwają poszukiwania mężczyzny. Strażacy przeszukują jezioro przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Przeczesywali część dna kąpieliska hakami, obecnie służby ratunkowe poszukują go używając sonaru. W chwili przekazywania tych informacji na plaży pojawili się nurkowie. W poszukiwaniach biorą też udział ratownicy drużyny WOPR nr 4.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna, który utopił się w jeziorze, to 19-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że mężczyzna kąpał się w nieoznakowanej części kąpieliska, w miejscu istniejącej tablicy informacyjnej o treści "Uwaga stromy uskok".

Aktualizacja: służby poszukujące topielca odnalazły go w toni jeziora o 20.05. Był metr od miejsca, które wskazywano od początku jako miejsce zniknięcia pod wodą.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 9 sierpnia.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 5 VIII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.