Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Policjanci ruchu drogowego z mogileńskiej komendy pomogli osobie, której życie było zagrożone. Tym razem przeprowadzili pilotaż auta, w którym przewożono mężczyznę z podejrzeniem zawału serca. fot. Joanna Świetnicka

"Mój partner uskarża się na silne bóle w klatce piersiowej, pomóżcie" - z takimi słowami zwróciła się do pełniących służbę policjantów 34-letnia mieszkanka Strzelna podjeżdżając samochodem do radiowozu.

Zdarzenie miało miejsce 8 września około 2000  na drodze krajowej nr 62 w Stodólnie (gm. Strzelno). Sytuacja była bardzo poważna, bo mężczyzna kilka minut wcześniej na krótko stracił przytomność.

Funkcjonariusze mogileńskiej drogówki sierż. Damian Nowak i sierż. Maciej Duszyński widząc powagę sytuacji natychmiast polecili kierującej peugeotem 307 jechać za radiowozem. Włączając sygnały pojazdu uprzywilejowanego pomogli im szybko i bezpiecznie przejechać do oddalonego o 8 kilometrów szpitala w Strzelnie, gdzie 32-letniemu mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. .

- W międzyczasie policjanci powiadomili o wszystkim personel medyczny, który już czekał na ich przyjazd - informuje asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie.

Na szczęście cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. 32-letnim mieszkańcem Strzelna od razu zajęli się specjaliści. Życiu mężczyzny już nic nie zagraża.

Joanna Świetnicka, 13 IX 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.