Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tak chwilę po wypadku wyglądało miejsce zdarzenia fot. arch. KPP w Mogilnie

W Żabienku (gm. Mogilno) na drodze gruntowej pokrytej żwirem i kamieniami auto uderzyło w drzewo.

Zdarzenie miało miejsce 10 września około 800. Citroenem berlingo kierował 19-letni mieszkaniec gm. Trzemeszno Bartosz W. W pewnym momencie mężczyzna - na prostym odcinku drogi nie zapanował nad pojazdem w wyniku czego zjechał na lewe pobocze a następnie przodem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna jechał z pasażerem 19-letnim mieszkańcem gm. Mogilno.

Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Zarówno kierowcy jak i pasażerowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Kierowca doznał m.in. urazu kręgosłupa, klatki piersiowej i prawego biodra. Mężczyzna trafił do szpitala w Inowrocławiu. Ranny w zdarzeniu został też 19-letni pasażer. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia ratunkowego, zadecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Bydgoszczy. Strażacy zabezpieczyli miejsce lądowiska śmigłowca. 19-letni pasażer przetransportowany został do Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Doznał  m.in. urazu klatki piersiowej i obrażeń wewnętrznych.

Samochód zabezpieczono na parkingu policyjnym do dalszych oględzin.  

Okoliczności zdarzenia pod kątem wypadku drogowego badają policjanci z Mogilna.

Joanna Świetnicka, 13 IX 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.