Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zaginiony Jan Kwaśniewski

Na terenie gminy Trzemeszno trwają poszukiwania 85-letniego mieszkańca Trzemeszna Jana Kwaśniewskiego.

Mężczyzna ten wyszedł z domu przy ul. Wiśniowej w Trzemesznie w niedzielę, 6 stycznia około 14.00. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ubrany był w granatową kurtkę, szare spodnie oraz szarą zimową czapkę. Początkowo rodzina szukała go na własną rękę. Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu poszukiwania są prowadzone przez policjantów z Gniezna, Trzemeszna, oddziałów prewencji policji w Poznaniu, przewodnika z psem tropiącym, strażaków z OSP oraz innych ochotników.   Policjanci sprawdzają każdy sygnał, który może pomóc w odnalezieniu zaginionego. Te informacje są na bieżąco weryfikowane. Do tej pory jednak na ślad zaginionego nie natrafiono.

Osoby, które mogły widzieć mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie – nr tel (61) 426-02-11 lub na numer alarmowy – 112.

Roman Wolek, 8 I 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.