Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie prowadzili asp. szt. Marlena Kukawka z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy oraz asp. Jacek Derengowski, od 1 grudnia 2018 r. dzielnicowy gminy Orchowo fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie, funkcjonariusze Posterunku Policji w Orchowie przy współpracy z Komendą Powiatowej Policji w Słupcy 12 lutego zorganizowali spotkanie z członkami orchowskiego Klubu Seniora Złota Jesień. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa osób starszych.

Głównym tematem były zagrożenia ze strony oszustów, którzy za pomocą przedstawianych umów na zmianę opłat za energię elektryczną, czy też obiecując upominki namawiają na zakup bezwartościowych rzeczy za spore pieniądze i w ten sposób  próbują wyłudzić pieniądze od starszych osób. Obecni na spotkaniu zapoznali się z odznaczeniami policjantów oraz ich legitymacjami, aby ustrzec seniorów przed  odwiedzinami ewentualnego fałszywego policjanta. Jak poinformowali organizatorzy chcą oni przeprowadzić szereg spotkań w sołectwach gminy, aby dotrzeć do wszystkich mieszkańców. Następne spotkanie odbędzie się 27 lutego o 12.00 w świetlicy w Bielsku.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 14 II 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.