Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nagrodę za pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych klas młodszych odbiera Michał Piskorz z SP we Wronowych fot. Paweł Lachowicz

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom w gminie Strzelno odbyły się w poniedziałek, 1 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Strzelnie.

W eliminacjach wzięło udział 10 uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy reprezentowali Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzelnie, SP w Markowicach, SP we Wronowych i rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Pytania konkursowe w każdym z testów dotyczyły różnych dziedzin pożarnictwa w tym działalności jednostek straży pożarnych. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z kategorii wiekowej trafią najpierw na konkurs na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 5 kwietnia o 10.00 na terenie PSP w Mogilnie, a następnie wojewódzkim.  Wszyscy z rąk komisji konkursowej otrzymali upominki.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł  Lachowicz, 2 IV 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.