Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody fot. Joanna Świetnicka

Etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom przeprowadzono 5 kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie.

Dla 26 uczniów, przygotowano test z zakresu profilaktyki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, sprzętu i środków gaśniczych. Testy, po zakreśleniu odpowiedzi zostały sprawdzone przez komisję.

W etapie wojewódzkim powiat mogileński reprezentować będą: Michał Piskosz, Karolina Osińska i Artur Kapłoniak. Turniej przygotował Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Mogilnie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia  Mogileńska w czwartek, 11 kwietnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 8 IV 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.