Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Poszukiwany Łukasz Goliński fot. arch. KPP Mogilno

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie asp. Tomasz Bartecki zamieścił w nocy 21 maja komunikat.

KOMUNIKAT POLICJI

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie poszukują 34-letniego Łukasza Golińskiego z Mogilna.

Mężczyzna w dniu wczorajszym (20.05.2019) o godzinie 20.10 opuścił miejsce swojego zamieszkania z myślami samobójczymi i do chwili obecnej do niego nie powrócił.

Rysopis: wzrost ok. 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne - widoczne zakola, nosi okulary. Brak cech szczególnych.

Poszukiwany ubrany był w granatową bluzę z długimi rękawami i niebieskie jeansy.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Łukasza Golińskiego proszę kierować do  dyżurnego KPP w Mogilnie pod nr telefonu (0-52) 315-95-00 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr alarmowym 112. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem strony www.zaginieni.policja.pl

rzecznik prasowy KPP Mogilno asp. Tomasz Bartecki

Aktualizacja

W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego zaginięcia 34-letniego Łukasza Golińskiego z Mogilna informujmy, że wymieniony w dniu dzisiejszym (21.05.2019) około godziny 4.30 powrócił do swojego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i zabrany do szpitala. W związku z powyższym poszukiwania Łukasza Golińskiego zostają odwołane.

rzecznik prasowy KPP Mogilno asp. Tomasz Bartecki

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.