Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Poświęcenia nowego sprzętu dokonał kapelan strażaków z powiatu mogileńskiego ks. Tomasz Walterbach fot. Paweł Lachowicz

6 czerwca na terenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie) strażacy ochotnicy z jednostek OSP z powiatów mogileńskiego i inowrocławskiego otrzymali sprzęt niezbędny do niesienia pomocy ludziom i usuwania skutków zagrożeń.

Jego zakup był możliwy dzięki środkom pochodzącym z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa kujawsko-pomorskiego. Wartość całego projektu to blisko 3 mln złotych. Z powiatu mogileńskiego sprzęt odebrały jednostki OSP Jeziora Wielkie, Wójcin, Strzelno, Ostrowo, Gębice, Parlin, natomiast z powiatu inowrocławskiego m.in. jednostki z Trląga i Kołodziejewa. Poświęcenia nowego sprzętu dokonał kapelan strażaków z powiatu mogileńskiego ks. Tomasz Walterbach.

We wtorkowej uroczystości uczestniczył wicemarszałek Dariusz Kurzawa oraz przedstawiciele samorządów gmin i powiatu.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 13 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 6 VI 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.