Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do wypadku doszło na krajowej 15 w okolicy Jeziorek (gm. Strzelno). Trwa akcja ratownicza LPR fot. Paweł Lachowicz

Poważny wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 15 w okolicach Jeziorek (gm. Strzelno). Osobowa toyota uderzyła w drzewo. Ojciec i dziecko zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło 19 czerwca tuż po godzinie 14.00. Osobowym autem podróżowała pięcioosobowa rodzina. Na miejscu trwała akcja reanimacyjna ojca i dziecka. Niestety pomimo podjętej przez ratowników resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się ich uratować. Pozostała dwójka dzieci i ich matka są ciężko ranni. Na miejscu pracowały 3 zespoły ratownictwa medycznego, zadysponowany został też śmigłowiec LPR. Ponadto trwała akcja 5 zastępów straży pożarnej oraz policji. W związku ze śmiercią dwóch osób na miejsce przybył też prokurator.

Droga krajowa była całkowicie zablokowana. Samochody kierowane były objazdami. Trasa objazdu: Goryszewo - Gębice - Łąkie - Jeziorki. Utrudnienia trwały kilka godzin.

 

 

01
fot. Paweł Lachowicz
03
fot. Paweł Lachowicz
05
fot. Paweł Lachowicz
04
fot. Paweł Lachowicz
Previous Next

 

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 27 czerwca.

Paweł Lachowicz, 19 VI 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.