Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W pobliżu miejsca tragedii mieszkańcy zapalili znicze, by uczcić pamięć tragicznie zmarłej sąsiadki fot. Paweł Lachowicz

Społeczność Strzelna zdruzgotana jest tragicznymi wypadkiem, do którego doszło, w środę, 25 września ok. 11.00 na ulicy Michelsona. W wypadku zginęła 80-letnia mieszkanka tej miejscowości Teresa W.

Mieszkańcy twierdzą, że wypadek, który wydarzył się środę jest kolejnym argumentem, na to, że w Strzelnie powinna powstać obwodnica. Po tragicznym wypadku mieszkańcy nie mogą się otrząsnąć.

Miejscowy strażak ochotnik Jacek Paczkowski wystosował do mieszkańców apel, w którym zaprosił wszystkich do udziału w spotkaniu, które odbyło się w piątek, 27 września o 19.00 w pobliżu miejsca tragedii. Licznie przybyli mieszkańcy, władze miasta i księża zapalili w pobliżu miejsca tragedii znicze, w ten sposób oddając hołd tragicznie zmarłej sąsiadce. Modlitwę odmówił proboszcz strzeleńskiej parafii ks. kanonik Otton Szymków.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 3 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 30 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.