Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

40-letni mieszkaniec Strzelna jadąc samochodem marki renault laguna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne, a następnie dachował w przydrożnym rowie fot. arch. KPP Mogilno

Przytomnego kierowcę wydostano z auta dopiero przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

W środę 2 października około 6.20 dyżurny KP PSP w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego renault laguna na drodze krajowej w Ciechrzu (gm. Strzelno). Gdy dotarły na miejsce strażackie jednostki ratownicze z Mogilna, Strzelna i Ostrowa samochód znajdował się na polu poza drogą. Wewnątrz uwięziony był przytomny 40-letni mężczyzna ze Strzelna. Strażacy dotarli do poszkodowanego rozcinając karoserię przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Pomocy poszkodowanemu udzielił zespół karetki pogotowia ratunkowego. Mężczyzna przetransportowany został do karetki na noszach. Poważnie ranny został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że prowadził auto mając 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.

35 minut później o 6.55 dyżurny KP PSP otrzymał kolejne zgłoszenie z okolic Ciechrza. Na drodze krajowej doszło do kolizji 3 samochodów osobowych. Podróżowali w nich tylko kierowcy, nie odnieśli obrażeń.

Marek Holak, 3 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.