Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Daniel próbował wydostać się z terenu komendy Państwowej Straży Pożarnej. Akcja służb porządkowych i myśliwego trwała tam około 1 godziny. fot. Marek Holak

Akcja ratownicza trwała w Mogilnie od sobotniego wieczora z przerwą na noc do niedzielnego poranka. Daniel przemieszczał się od ul. Padniewskiej, ul. Taczaka na ul. 900-lecia.

W sobotę, 2 listopada od 20.00 na teren jednego z domków jednorodzinnych w Mogilnie przy ul. Padniewskiej przez otwartą bramę dostał się daniel. Ze względu na zmrok i utrudnioną akcję ratowniczą, przełożono ją na niedzielny poranek. Pierwsza próba uśpienia daniela zakończyła się fiaskiem. Przeskoczył ogrodzenie i ul. Taczaka zaczął uciekać w kierunku centrum miasta. Tam wbiegł na teren komendy Państwowej Straży Pożarnej, gdzie po zamknięciu bram znalazł się w pułapce i został uśpiony przez myśliwego.

Skąd daniel uciekł na dzień dzisiejszy nie wiadomo, uśpione zwierzę odwieziono do hodowli w Wyrobkach (gm. Mogilno).

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 7 listopada.

Marek Holak, 3 XI 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.