Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka

47-letni obywatel Niemiec jadąc w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 72 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali w niedzielę 3 listopada około 7.25 kierowcę, który był trzeźwy, ale przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, czyli z ograniczeniem do 50 km/h. Obywatel Niemiec 47-letni Matthias B., na ul. Kolejowej w Strzelnie jechał osobowym citroenem 122 km/h. Tym samym kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 72 km/h.
- Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego - komentuje oficer prasowy mogileńskiej komendy asp. Tomasz Bartecki.
Za zignorowanie zasad bezpieczeństwa 47-latek poniósł dotkliwe konsekwencje - dostał mandat w wysokości 500 zł. Dodatkowo policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Joanna Świetnicka, 4 XI 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.