Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

72-letni Czesław R z gm. Mogilno trafił do szpitala po tym, jak został uderzony stalowym profilem, który wysunął się poza obrys przyczepy ciągniętej przez renault master. 

Nietypowe zdarzenie na drodze w miejscowości Dzierzążno (gm. Mogilno) miało miejsce 9 stycznia. Drogą wojewódzką nr 262 około 12:30 renaultem master z przyczepą jechał 45-letni mieszkaniec Strzelna Jarosław M. Mężczyzna przewoził arkusze, blachy oraz stalowe profile.
Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie przewożony przez niego ładunek wysunął się poza obrys przyczepy ciągniętej przez renault master i uderzył najpierw w przydrożne drzewo a następnie w stojącego na poboczu drogi mężczyznę. Był nim 72-letni mieszkaniec gm. Mogilno Czesław R., który trzymał rower.
Groźnie wyglądające zderzenie nie skończyło się szczęśliwie dla 72-latka. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował mężczyzna do szpitala w Inowrocławiu. Jak się okazało ma on złamaną lewą nogę.
Kierowcy renulta nic się nie stało. Uczestnicy zajścia byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe zabezpieczenie przewożonego na przyczepie ładunku.
Postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku prowadzą policjanci z Komendy Policji w Mogilnie.
- Pamiętajmy! Ładunek, który nie został prawidłowo zabezpieczony może wpłynąć na stabilność pojazdu, a niekiedy nawet wypaść i uderzyć w inne pojazdy lub osoby znajdujące się na drodze - mówi oficer prasowy mogileńskiej komendy st. asp. Tomasz Bartecki.

Joanna Świetnicka, 13 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.