Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Gdy pracownik skupu w Mogilnie zabrał im kluczyki i powiadomił policję, kierowca i pasażer zaczęli uciekać.

23 stycznia około 9.00 na teren jednego z mogileńskich skupów złomu przyjechał osobowy fiat. Gdy kierowca i pasażer wyszli na samochodu, widać było, że znajdują się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Pracownik skupu nie namyślając się zabrał im kluczyki od samochodu i powiadomił policję. Mężczyźni uciekli, pozostawiając fiata na placu.

69-latek oraz jego 34-letni towarzysz nie uciekli daleko i po kilkunastu minutach byli już w rękach policjantów.

Fiatem kierował 69-letni mieszkaniec gminy Mogilno, który na dodatek nie posiada prawa jazdy. W wydychanym powietrzu miał około 2 promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci dziękują zgłaszającemu za czujność i godną naśladowania obywatelską postawę, dzięki której być może nie doszło do kolejnej tragedii na drodze - przekazał oficer prasowy st. asp. Tomasz Bartecki.

Marek Holak, 28 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.