Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

69-letni mieszkaniec gm. Mogilno Andrzej G. kierował fiatem seicento mając w wydychanym powietrzu około 1,2 promila alkoholu.

Siedem dni i dwa zatrzymania tego samego pijanego kierowcy. 69-letni mieszkaniec gm. Mogilno Andrzej G., którego nic nie nauczyła pierwsza wpadka na gorącym uczynku, po tygodniu ponownie wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu.
- Nieodpowiedzialny 69-latek 23 stycznia przyjechał pijany do punktu skupu złomu. Wtedy miał 2 promile alkoholu w organizmie. Niestety mężczyzna nie wyciągnął z tego żadnych wniosków - mówi oficer rasowy Komendy Policji w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki.
Drugie zatrzymanie mężczyzny miało miejsce na drodze w Padniewku (gm. Mogilno), 30 stycznia. Wszystko dzięki anonimowemu zgłoszeniu, które dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał około 15:00. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca fiata seicento wykonuje na drodze niebezpieczne manewry. Oficer dyżurny wysłał na miejsce policjantów mogileńskiej drogówki. 69-latek wydmuchał tym razem około 1,2 promila alkoholu. Mieszkaniec gm. Mogilno prowadził nie mając uprawnień do kierowania.
Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Joanna Świetnicka, 3 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.