Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Joanna Świetnicka

W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że 31-letni mieszkaniec Mogilna miał przy sobie marihuanę.

Funkcjonariusze z Komendy Policji w Mogilnie podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu niedozwolonym. Zdarzenie miało miejsce w mogileńskim parku 9 lutego po południu. Jak się okazało byli to dwaj mieszkańcy Mogilna w wieku 31 i 32 lat.
- Podczas rozmowy uwagę mundurowych zwróciło nerwowe i nienaturalne zachowanie młodszego z nich. Po chwili wszystko było jasne. 31-latek posiadał przy sobie dwa skręty marihuany - mówi oficer prasowy mogileńskiej komendy st. asp. Tomasz Bartecki.
31-latka zatrzymano i przewieziono do komendy. Policjanci przeszukali zajmowane przez mężczyznę pomieszczenia mieszkalne. Zaowocowało to znalezieniem 106 gram suszu roślinnego. Jak wstępnie ustalono, zabezpieczona substancja to marihuana.
Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.
Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 13 lutego.

Joanna Świetnicka, 11 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.