Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Siła uderzenia musiała być bardzo duża, praktycznie cały przód passata został zmiażdżony fot. Paweł Lachowicz

15 lutego na drodze gminnej w Ciechrzu (gm. Strzelno) samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło około 9.45. Jadący vw passatem drogą w kierunku wsi mieszkaniec Strzelna, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał z drogi i z impetem uderzył w drzewo. Kierowca jechał sam do pracy w pobliskiej firmie Sanplast.

Na miejsce wezwano karetkę. Najpierw jednak przyleciał śmigłowiec LPR, który akurat leciał w pobliżu od innego wypadku. Chwilę później podjechał zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany kierowca ze złamaną miednicą, nogą i ręką przetransportowany został do szpitala w Inowrocławiu.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze mogileńskiej drogówki oraz strażacy ze Strzelna i Mogilna. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska, w czwartek 20 lutego.

Paweł Lachowicz, 15 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.