Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jak mówią policjanci, jazda niezgodna z przepisami to niechlubna praktyka wielu kierowców fot. Joanna Świetnicka

34-letni Jakub P. jadąc w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.

Policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali 17 marca kierowcę, który był trzeźwy, ale przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, czyli z ograniczeniem do 50 km/h.
Mieszkaniec Wilczogóry 34-letni Jakub P., na drodze w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) jechał fiatem punto 107 km/h. Tym samym kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.
- Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego - komentuje oficer prasowy mogileńskiej komendy st. asp. Tomasz Bartecki.
Za zignorowanie zasad bezpieczeństwa 34-latek poniósł dotkliwe konsekwencje - dostał mandat w wysokości 400 zł i 10 pkt. karnych. Mężczyzna stracił ponadto prawo jazdy na 3 miesiące.

Joanna Świetnicka, 18 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.