Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Policjanci mogileńskiej drogówki włączyli się w ogólnopolską akcję i kontrolowali kierowców pod względem jazdy z dozwoloną prędkością fot. KPP Mogilno

Policjanci z mogileńskiej drogówki stwierdzili 20 wykroczeń związanych z przekroczeniem dozwolonej prędkości.

14 maja policja przeprowadziła w powiecie mogileńskim kaskadowe pomiary prędkości. W ramach ogólnopolskiej akcji kontrolno - prewencyjnej, nakierowanej głównie na na miejsca, szczególnie niebezpieczne dla użytkowników dróg, skontrolowała 24 kierowców.

Do rażącego naruszenia przepisów, jak informuje rzecznik prasowy KPP Mogilno st. asp. Tomasz Bartecki, doszło w Stodólnie (gm. Strzelno). 19-letni kierowca mercedesa sprintera, mieszkaniec powiatu pabianickiego, na odcinku gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, jechał z prędkością 93 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył aż o 53 km/h. Policjanci zabrali mu na 3 miesiące prawo jazdy.

Magdalena Lachowicz, 17 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.