Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Magdalena Lachowicz

28 sierpnia o 19.25 na drodze krajowej nr 25 we Wronowych (gm. Strzelno) policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa A160.

Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości przez kierowcę, który w terenie zabudowanym przekroczył ją o 20 km/h. Po zatrzymaniu funkcjonariusze wyczuli od kierowcy alkohol, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-letni mieszkaniec Poznania miał w organizmie 2 promile. Dodatkowo przewoził autem swojego 9-letniego syna - Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy - informuje oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki. Oprócz tego policjanci wystąpili do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinna kierowcy.

Magdalena Lachowicz, 31 VIII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.