Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Badanie krwi wykazało, że wbrew wcześniejszym informacjom mogileńskiej policji, kierowca Mikołaj Sobecki nie prowadził mercedesa pod wpływem afetaminy. Decyzją sądu zostało mu także zwrócone prawo jazdy.

18 lutego na naszej stronie internetowej ukazał się artykuł "Mercedesem kierował po amfetaminie".

Pisaliśmy wtedy, że na drodze w Bielicach (gm. Mogilno) 14 lutego około 8.30 policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa. Za jego kierownicą siedział 20-latek. - "Funkcjonariusze sprawdzili wymagane dokumenty, a następnie stan trzeźwości kierowcy. Oprócz tradycyjnego sprawdzenia alkotestem, poddali także kierującego badaniu narkotykowym testerem. Po chwili okazało się, że mężczyzna znajduje się pod działaniem amfetaminy" - informował nas wtedy st. asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Mogilnie. Pisaliśmy także, że mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i pobrano mu też krew do badań labolatoryjnych, które miały być dowodem w sprawie.

Ostatecznie badanie krwi wykazało, że kierowca Mikołaj Sobecki nie kierował pod wpływem amfetaminy. Dlatego prostujemy podaną przez nas informację. Mikołaj Sobecki poinformował nas również pisemnie, że decyzją Sądu Rejonowego w Mogilnie zostało mu zwrócone prawo jazdy.

" Wobec błędów popełnionych przez funcjonariuszy podjąłem kroki przed odpowiednimi organami, które mają na celu wyjaśnienie nieprawidłowości dotyczących postępowania wobec mojej osoby - informuje nas Mikołaj Sobecki.

Marek Holak, 3 IX 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.