Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po kilkunastu minutach policjanci zatrzymali sprawców w centrum Mogilna.

W sobotę, 3 października o 11.40 policjanci z KPP Mogilno otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru z zakupami. Rower właścicielka zostawiła pod jednym z mogileńskich marketów. Jak informuje policja, kobieta zabezpieczyła tylne koło blokadą, ale nie przypięła roweru do metalowego stojaka. Gdy po chwili wróciła, roweru i zakupów już nie było. Wartość skradzionego mienia właścicielka oszacowała na 1.000 zł.

Po kilkunastu minutach policjanci zatrzymali sprawców w centrum miasta. Reporter Pałuk był świadkiem zatrzymania, doszło do niego na ul. Jagiełły, na wysokości księgarni i sklepu rybnego. 39-letni mieszkaniec Mogilna i 40-letni mieszkaniec Bydgoszczy byli pijani, mieli po około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kradzież odpowiedzą przed sądem.

Marek Holak, 5 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.