Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po uderzeniu drzewo osobowy renault został całkowicie zniszczony fot. OSP Kruszwica

11 listopada w Racichach (gm. Kruszwica) samochód osobowy uderzył w drzewo. 41-letni kierowca z powiatu mogileńskiego zginął na miejscu.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 19.00 na drodze powiatowej biegnącej do Kruszwicy. Kierujący renault megane mężczyzna z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, że kierowca jest zakleszczony w aucie. Do jego uwolnienia zostały użyte narzędzia hydrauliczne. Niestety mężczyzny nie dało się uratować. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził jego zgon.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, pojazd marki renault megane z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Na skutek odniesionych obrażeń na miejscu zginął 41-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego - informuje oficer prasowa KPP w Inowrocławiu asp. szt. Izabella Drobniecka. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić wszelkie okoliczności wypadku i jego przyczyny.

Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy straży pożarnej z OSP w Kruszwicy i JRG z Inowrocławia, a także pogotowie, policja i prokurator. Działania zakończyły się ok. 23.00.

Magdalena Lachowicz, 16 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.