Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. KPP Mogilno

W trakcie przeszukania domu 29-latka, policjanci znaleźli: amfetaminę, marihuanę, tabletki ecstasy oraz haszysz.

W piątek 29 stycznia funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu mogileńskiego. Zdobyli informacje, że mężczyzna ma w domu substancje, których posiadanie jest zabronione. Podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli blisko 2 kg różnego rodzaju narkotyków: 1.461 g marihuany, 455 g amfetaminy, 14 tabletek ecstasy oraz niewielką ilość haszyszu.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci sprawdzają źródło pochodzenia narkotyków oraz czy mężczyzna nie uczestniczył w ich rozprowadzaniu.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Marek Holak, 2 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.