Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
Policyjne statystyki pokazują, że kradzieże rowerów są z reguły przypadkowe. Pozostawienie jednośladu bez zabezpieczeń i nadzoru to okazja dla złodziei, którym wystarczy nawet moment nieuwagi. fot. Justyna Kulpińska

Zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru typu damka wpłynęło do dyżurnego mogileńskiej komendy policji w ubiegły poniedziałek, 29 marca. Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.00 przy jednej z głównych ulic.

- Na podstawie wyjaśnień 70-letniej właścicielki jednośladu ustalono, że pozostawiła na moment przed sklepem niezabezpieczony jednoślad. Chwila ta wystarczyła, by złodziej wykorzystał dogodną sytuację - poinformował st. asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP w Mogilnie.

- Policjanci apelują, aby nie zostawiać rowerów bez nadzoru nawet na kilka chwil. Wchodząc do sklepu, czy na chwilę do mieszkania pamiętajmy, żeby jednoślad dokładnie zabezpieczyć przed ewentualną kradzieżą. Nie bójmy się zwracać uwagi osobom, które w sposób nieodpowiedni zabezpieczają swoje rowery. Może dzięki temu taka osoba uniknie straty swojego mienia - radzi Tomasz Bartecki.

Justyna Kulpińska, 1 IV 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.