Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Polityka

18 stycznia na twitterze Marka Suskiego, prominentnego polityka PiS ukazał się wpis z roznegliżowanymi zdjęciami działaczki Porozumienia, kandydatki na burmistrza Mogilna Ewy Szarzyńskiej ze Strzelec.

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości.

Mogilnianie pamiętali także o 110. rocznicy śmierci ks. Piotra Wawrzyniaka.

Zarażenie koronawirusem wykryto u jednego z pracowników Urzedu Gminy.

16 września w Niestronnie zostały przeprowadzona wybory na urząd sołtysa. Z funkcji zrezygnował ze względów zdrowotnych Janusz Myszkowski. Nowym sołtysem została wybrana Violetta Krzyżan.

Na kamienicy przy pl. Wolności w Mogilnie (tam gdzie jest Zakład Zegarmistrzowski) pojawiła się biało-czerwono-biała flaga.

Rafał Trzaskowski był lepszy w gm. Mogilno o 74 głosy. Andrzej Duda najlepszy wynik uzyskał w gm. Jeziora Wielkie - 62,46%, Co ciekawe dokładnie taka sama była frekwencja w tej gminie - 62,46%. Najwyższą frekwencję zanotowano w gm. Mogilno - 63,99%.

Frekwencja była jedną z najniższych w powiecie słupeckim.

Najwyższą frekwencję zanotowano w gminie Mogilno - 59,45%. Andrzej Duda wygrał we wszystkich gminach powiatu, w tym granicę 50% przekroczył zdecydowanie już w I turze w gm. Jeziora Wielkie - 56,09%. Najlepsze wyniki Rafał Trzaskowski uzyskał w gm. Mogilno - 28,49% i praktycznie taki sam w gm. Strzelno - 28,12%.

Zdecydowanym zwycięzcą wyborów w Trzemesznie został obecny prezydent.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.