Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jarosław Gowin 17 marca ogłosił w mogileńskiej bibliotece kandydatów Zjednoczonych Prawicy (PiS + Porozumienie) na włodarzy gmin powiatu mogileńskiego fot. Damian Stawski

Prawica nie zaproponowała jak na razie kandydata na wójta Dąbrowy. I prawdopodobnie tutaj kandydata już nie będzie.

17 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie odbyło się spotkanie mieszkańców z wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem. Jeszcze przed spotkaniem z mieszkańcami Jarosław Gowin namaścił trójkę kandydatów Zjednoczonej Prawicy na kandydatów burmistrzów i wójtów z gmin powiatu mogileńskiego. Kandydatką na burmistrza Mogilna jest Ewa Szarzyńska, szefowa powiatowych struktur partii Porozumienie (o tym pisaliśmy już na łamach papierowych Pałuk), kandydatem na burmistrza Strzelna jest pracownik tamtejszej komunalki Łukasz Nycek, z kolei o urząd wójta Jezior Wielkich postara się z ramienia prawicy, sprawujący aktualnie tą funkcję Dariusz Ciesielczyk. Kandydaci Zjednoczonej Pracy mają wystartować pod wspólnym szyldem komitetu obywatelskiego Prawica Ziemi Mogileńskiej.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 19 lipca.

Damian Stawski, 18 VII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.