Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po zaprzysiężeniu i wyboru stanowisk w Radzie Gminy pogratulowali sobie nawzajem wójt Dariusz Ciesielczyk ( z lewej) i wybrany przewodniczącym Rady Gminy Jerzy Kamelski fot. Paweł Lachowicz

19 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbyła się pierwszej sesja kadencji 2018-2023 Rady Gminy w Jeziorach Wielkich.

Najpierw radni oraz wójt otrzymali z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej Małgorzaty Przybylskiej zaświadczenia o wyborze. Następnie odbyło się ślubowanie radnych. Zaprzysiężony został też wójt Dariusz Ciesielczyk. Po części oficjalnej radni wybrali przewodniczącego i jego zastępców. Dokonano też wyboru przewodniczących komisji problemowych Rady Gminy. Składy poszczególnych komisji radni ustalają podczas obrad najbliższej komisji.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 20 XI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.