Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dariusz Chudziński otrzymuje z rąk przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Lidii Wielińskiej zaświadczenie o wyborze na burmistrza Strzelna fot. Magdalena Lachowicz

20 listopada w sali obrad Urzędu Miejskiego w Strzelnie odbyła się pierwszej sesja kadencji 2018-2023 Rady Miejskiej.

Najpierw radni oraz burmistrz otrzymali z rąk przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Lidii Wielińskiej zaświadczenia o wyborze. Następnie odbyło się ślubowanie radnych. Zaprzysiężony został też burmistrz Dariusz Chudziński. Po części oficjalnej radni wybrali przewodniczącego i jego zastępców. Dokonano też wyboru przewodniczących komisji problemowych Rady Miejskiej. Po sesji każdy radny miał możliwość zapisania się do pracy w wybranej przez siebie komisji problemowej. Stosowna uchwała podjęta zostanie podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 21 XI 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.